Працівник логістичного складу /Мошна Парцеля (коло Прушкова)

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Moszna Parcela, mazowieckie

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Moszna Parcela

Агенство Тимчасового Працевлаштування TEMPUS A (KRAZ nr 12861). шукає осіб, зацікавлених працею для одного з наших Клієнтів на вакансії:

Працівник логістичного складу

Місце праці: Мошна Парцеля (коло Прушкова)

Графік роботи:

• робота в системі двох змін,

• можливість надгодин,

• 5 днів в тиждень, від понеділка до п'ятниці.

Обов'язки:

• сортування посилок,

• розвантаження і завантаження транспорту,

• поділ товару на подальші напрями доставки.

Вимоги:

• готовність до роботи в нічну зміну,

• готовність до роботи в двох змінах,

• мотивація до роботи.

Пропонуємо:

• довготермінове працевлаштування в міжнародній логістичній фірмі,

• безплатний транспорт до місця роботи з Варшави,

• тип договору - договір підряду (umowa zlecenie),

• ставка за години денні 17 брутто(12,72 нетто), ставка за години нічні 22,10 брутто ( 16,54 нетто),

• робочий одяг.

Час праці Агенства: пн-пт, в год: 10:00 - 16:00.

Адреса:

Meander 15, Warszawa-Ursynów (біля метрo Натолін).

Просимо про допис у CV :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy