Praktyki studenckie w dziale drogowym lub sanitarnym (płatne) przy budowie autostrady A2 odc. Gręzów

POLAQUA Sp. z o.o.

Siedlce, mazowieckie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce

Firma Polaqua w związku z prowadzonym projektem budowy autostrady A2 w okolicach Siedlec zaprasza do współpracy studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunków budownictwo lub inżynieria środowiska.

ZADANIA:

  • wsparcie kadry inżynierskiej w opracowywaniu dokumentacji technicznej oraz wszelkich zadaniach niezbędnych podczas prowadzenia kontraktu budowlanego;
  • zadania związane z postępem prac na projekcie;
  • pomoc w innych zadaniach administracyjnych.

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju na jednym z największych kontraktów drogowych w Polsce;
  • nawiązanie współpracy w oparciu o umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia po odbyciu praktyki/stażu na umowę o pracę;
  • wsparcie w budowie ścieżki kariery.

WYMAGANIA

  • absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów mile widziani na kierunku budownictwo drogowe lub inżynieria środowiska;
  • mile widziana wiedza i zainteresowanie obszarem drogowym lub sanitarnym;
  • otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
  • umiejętność pracy w zespole.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.