Praktykant w dziale rekrutacji i obsługi klienta

OTTO Work Force

Gdynia, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdynia

Jeśli chcesz zyskać cenne doświadczenie w międzynarodowej firmie - czekamy na Twoją aplikację!

Obecnie do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy kandydatów na:

Płatne praktyki w dziale Rekrutacji i obsługi klienta z możliwością pracy po ich ukończeniu

Miejsce odbywania praktyk: Gdynia

Zadania:

  • Wsparcie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla
  • Aktualizacja zestawień
  • Archiwizacja dokumentów
  • Pomoc w zakresie administracji kadrowej

Oferujemy:

  • Płatną praktykę w oparciu o 3 - miesięczną umowę o praktykę z możliwością dalszej współpracy na stałe
  • Elastyczne godziny odbywania praktyk
  • Współpracę z doświadczonymi Specjalistami działu Rekrutacji i Obsługi Klienta
  • Praktyczną wiedzę i możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia

Wymagania:

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
  • Dobra znajomość programu MS Office
  • Status studenta mile widziany

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.