Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku wspierając HR Business Partnerów w codziennej pracy to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Czym będziesz się zajmować?

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych: przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń, przegląd aplikacji, organizacja i udział w rozmowach rekrutacyjnych
  • Organizacja szkoleń dla pracowników
  • Przygotowywanie komunikacji wewnętrznej
  • Udział w projektach budujących zaangażowanie pracowników
  • Bieżące wspieranie realizacji aktualnych zadań i projektów działu personalnego

Co oferujemy?

  • Sześciomiesięczne praktyki w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwości zdobycia doświadczenia w dynamicznej, globalnej organizacji
  • Udział w ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

  • Student III, IV lub V roku (mile widziane kierunki: Socjologia, Psychologia, Zarządzanie)
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i otwartość na pracę z ludźmi
  • Znajomość MS Office,
  • Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu
  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze HR będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

https://www.youtube.com/watch?v=qpv6STHAwsw <br/> <br/>Circle K Pols... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja