Praktykant / Praktykantka w dziale Obsługi Klientów Zagranicznych - Francja

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Interkadra - jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie do naszych wewnętrznych struktur w dziale Obsługi Klientów Zagranicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: PFR/09/2019

Lokalizacja – Kraków

Zakres obowiązków:

• Tłumaczenie dokumentów i ofert z języka francuskiego na polski i odwrotnie,

• Kontakt z klientem francuskojęzycznym,

• Pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów,

• Kontakt z różnymi instytucjami administracyjnymi we Francji,

• Przygotowywanie dokumentacji w języku francuskim,

• Zapoznanie się z misją i strategią marketingową firmy,

• Stosowanie narzędzi kreowania pozytywnego wizerunku firmy wewnątrz i na zewnątrz,

• Budowanie pozytywnych relacji z otoczeniem firmy (klienci, firmy, instytucje),

• Wszelkie inne zadania związane z bieżącym funkcjonowaniem dział

Wymagania

• dyspozycyjność min. 3-6 h dziennie (pn - pt)

• dobra/ bardzo dobra znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • możliwość samorozwoju
  • możliwość odbycia praktyki w miłej atmosferze
  • możliwośc dalszego zatrudnienia w firmie

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
minimum 1 miesiąc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa