Praktykant/ka w dziale księgowości

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Praktykant w dziale księgowości

Jeśli chcesz odbyć praktyki w międzynarodowej firmie, wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach, a także zyskać cenne doświadczenie – czekamy na Twoją aplikację!

Miejsce odbywania praktyk: główna siedziba firmy na Bielanach Wrocławskich

Zadania, jakie możemy zaproponować:

  • Sprawdzanie poczty otrzymanej i segregowanie jej na dokumenty już zaksięgowane i do zaksięgowania
  • Księgowanie faktur zakupowych, rozliczeń zaliczek
  • Księgowanie delegacji, wyciągów bankowych
  • Windykacja należności
  • Przeglądanie i uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • Pomoc w bieżących sprawach działu

Oferujemy:

  • Umowę o praktyki
  • Elastyczne godziny pracy
  • Współpracę z doświadczonymi Specjalistami
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń
  • Referencje po odbyciu praktyk
  • Praktyki bezpłatne

Wymagania:

  • Skrupulatność, dokładność
  • Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Status studenta mile widziany (preferowane kierunki: Finanse i rachunkowość, Ekonomia)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.