Praktykant/ka w dziale księgowości

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Praktykant w dziale księgowości

Jeśli chcesz odbyć praktyki w międzynarodowej firmie, wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach, a także zyskać cenne doświadczenie – czekamy na Twoją aplikację!

Miejsce odbywania praktyk: główna siedziba firmy na Bielanach Wrocławskich

Zadania, jakie możemy zaproponować:

  • Sprawdzanie poczty otrzymanej i segregowanie jej na dokumenty już zaksięgowane i do zaksięgowania
  • Księgowanie faktur zakupowych, rozliczeń zaliczek
  • Księgowanie delegacji, wyciągów bankowych
  • Windykacja należności
  • Przeglądanie i uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • Pomoc w bieżących sprawach działu

Oferujemy:

  • Umowę o praktyki
  • Elastyczne godziny pracy
  • Współpracę z doświadczonymi Specjalistami
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń
  • Referencje po odbyciu praktyk
  • Praktyki bezpłatne

Wymagania

Wymagania:

  • Skrupulatność, dokładność
  • Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Status studenta mile widziany (preferowane kierunki: Finanse i rachunkowość, Ekonomia)

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego i... pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Bankowość , Praca Finanse