Praktyka Płatna Grafika 2D

Peaceful Games

02-639 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby która chce się douczyć RPG Maker aby stworzyć gry które podbiją świat. Będą to gry które są serdeczne oraz czegoś uczą.

Firma ma nazwę Peaceful Games i mamy obecnie 3 gry i planujemy jeszcze 5 zrobić.

Praktykantom ofrujemy dobre warunki w przytulnych pomieszczeniach.

Kwota pensji to 1000 zł za miesiąc.

Wakacyjną praktykę oferujemy osobom z zerowym doświadczeniem.

Z poważaniem,
Dyrektor

Wymagania

brak
dobre chęci: owszem

Prezentacja firmy

Peaceful Games (peacefulgames.net) jest polską firmą produkującą gry kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1-3 miesiące
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
owszem
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Praktyki / Staż