PRACOWNIKA ds. PROMOCJI I REKLAMY

Medlab-Products Sp. z o.o.

RASZYN, mazowieckie

Od: Medlab-Products Sp. z o.o.
Miejsce pracy: RASZYN

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i prowadzenie działalności promocyjnej i reklamowej firmy poprzez:
  • Opracowywanie planów działań promocyjno-reklamowych
  • Koordynacja tworzenia i publikowanie materiałów promocyjnych i reklamowych
  • Prowadzenie strony internetowej a w przyszłości sklepu internetowego
  • Organizacja udziału firmy w wystawach i konferencjach

Wymagania:

  • wykształcenie minimum licencjackie (preferowane kierunki: handel, marketing lub o profilu biologicznym)
  • co najmniej 2 letni staż pracy, najchętniej na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym znajomość MS Excel i MS PowerPoint
  • znajomość procesów przygotowania i druku materiałów promocyjnych i reklamowych
  • samodzielność w planowaniu i wykonywaniu zadań
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność jazdy samochodem

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu biologii i o wyrobach laboratoryjnych
  • znajomość oprogramowania graficznego i administracyjnego stron internetowych
  • język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie i korespondencję
  • doświadczenie w organizacji targów i wystaw

Oferujemy:

  • pracę w prężnym i ambitnym zespole młodych ludzi w firmie będącej liderem na rynku akcesoriów medycznej diagnostyki laboratoryjnej
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat