Pracownik w Dziale Współpracy Międzynarodowej

Narodowe Centrum Nauki

Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja Publiczna

Miejsce wykonywania pracy: Narodowe Centrum Nauki, ul. Królewska 57

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

• informowanie potencjalnych wnioskodawców o warunkach konkursów;

• prowadzenie testów poprawności funkcjonowania elektronicznego systemu naboru wniosków o finansowanie projektów badawczych;

• pomoc w ocenie formalnej wniosków o finansowanie projektów badawczych, składanych w programach międzynarodowych;

• pomoc organizacyjna podczas obsługi spotkań z gośćmi zagranicznymi i posiedzeń Zespołów Ekspertów;

• opracowywanie protokołów ze spotkań i posiedzeń;

• przygotowanie do wysyłki decyzji, promes i innych dokumentów zw. z konkursami projektów badawczych;

• przygotowanie/uzupełnianie zestawień danych w zakresie projektów dotyczących współpracy międzynarodowej;

• pomoc w archiwizacji dokumentacji.

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego (ukończone studia licencjackie lub min. 3 lata studiów magisterskich);

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;

• znajomości przepisów regulujących działalność Narodowego Centrum Nauki;

• dobrej znajomości obsługi komputera (Word, Excel);

• samodzielności oraz odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań;

• umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;

• umiejętności analitycznego myślenia;

• inicjatywy i zaangażowania.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 27 maja 2018 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia

UC/DWM/16/2018

Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm. oraz zgodnie z nowym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które wejdzie w życie z dniem 25 maja 2018 r. ).

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 1 czerwca 2018 r.