Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Pracownik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Olsztynek
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyn
  • Naprawa maszyn i urządzeń
  • Inspekcje układów elektrycznych i mechanicznych
  • Regulacje parametrów maszyn

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia średniego: elektryk, elektromechanik, elektronik, mechatronik, automatyk
  • Dyspozycyjności do pracy docelowo na 3 zmiany (w godz. 6-14, 14-22, 22-6) w systemie czterobrygadowym. Pierwsze maksymalnie 4 miesiące to praca w systemie jednozmianowym od pn do pt.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Michelin
  • Podstawa plus premia
  • Pełen pakiet szkoleń wdrażających
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in.: dofinansowanie do obiadów, 13 pensja, opieka medyczna, pakiet sportu i rekreacji oraz pracowniczy program emerytalny, świadczenia dla dzieci oraz atrakcyjne rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv za pomocą przycisku Aplikuj.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

” Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. działająca pod marką Gi Group z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.