Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Olsztynek" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

3 oferty pracy lokalizacja: Olsztynek

Sortuj według:
  • Elektryk / Automatyk (m/k)

    Trenkwalder

    Olsztynek, warmińsko-mazurskie

    Obowiązki:zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych w zakładzie produkcyjnym w zakresie systemów automatyki i systemów sterowania,bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń oraz diagnostyka i identyfikacja uszkodzeń,współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie bieżących napraw oraz usuwania awarii.Wymagania:wykształcenie min. zawodowe techniczne - preferowany kierunek mechaniczny ...

  • Zatrudnimy Operatorów wózka widłowego do pracy w Olsztynku OBOWIĄZKI: * obsługa wózka widłowego na produkcji lub magazynach * obsługa skanera OCZEKUJEMY: * uprawnienia do obsługi wózka widłowego z bezpieczną wymianą butli gazowych (mile widziane z UDT) * książeczka sanitarno - epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia * gotowość do pracy w systemie zmianowym OFERUJEMY: * NOWA, ATRAKCYJNA stawka godzinowa * dojazd z ...

  • Pracownik produkcji

    Work Service S.A.

    Poszukujemy pracowników do pracy przy produkcji soków i przetworów w Zakładzie Produkcyjnym w Olsztynku oferujemy stanowiska pracownik pomocniczy oraz operator maszyn * praca przy obsłudze linii produkcyjnej * sortowanie owoców i warzyw Oczekujemy: *książeczka sanitarno- epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia * gotowość do pracy w systemie zmianowym * umiejętność pracy w grupie * zaangażowanie i sumienność ...