Pracownik utrzymania czystości (m/k) / Pаботника поддержки чистоты (м/ж)

Trenkwalder

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Место работы: продуктовые склады в городе Быдгощ (Bydgoszcz)

Обязанности:
  • выполнение уборочных работ на складе,
  • сегрегация и глажка ящиков из фольги и картона,
  • поддерживать чистоту склада в соответствии с санитарными требованиями и действующими стандартами.
Miejsce pracy: magazyny spożywcze w Bydgoszczy

Obowiązki:
  • wykonywanie prac porządkowych w magazynie,
  • segregacja skrzynek foliowych i kartonowych,
  • utrzymanie czystości magazynu zgodnie z wymaganiami sanitarnymi i obowiązującymi normami.

Требования на должность:
  • готовность к посменной работе по 8 часов (3 смены: 6-14:30, 14-22:30, 19:15- 3:45),
  • желателен опыт работы на складах,
  • желательно знание польского языка,
  • наличие санитарной книжки.
  • права на управление погручика ( можно сделать на месте. Цена курса 200 zł )
Wymagania dotyczące stanowiska:
  • gotowość do pracy zmianowej przez 8 godzin (3 zmiany- 6-14:30, 14-22:30, 19:15- 3:45),
  • pożądane doświadczenie w pracy w magazynie,
  • znajomość języka polskiego,
  • książeczka sanepid.
  • prawa do zarządzania wózkiem widłowym ( można to zrobić na miejscu. Cena kursu 200 zł )

Предлагаем:
  • официальное трудоустройство согласно польскому законодательству - трудовой договор (umowa o pracę),
  • медицинское страхование,
  • зарплата: 2900 злотых брутто / меc,
  • премия 500 зл брутто в месяц за работу без прогулов,
  • гарантию выплаты заработной платы 10 числа следующего месяца.
Oferujemy:
  • oficjalne zatrudnienie według polskiego prawa - umowa o pracę,
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wynagrodzenie: 2900 zł brutto / miesiąc,
  • nagroda 500 zł brutto miesięcznie za pracę bez absencji,
  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia 10. dnia następnego miesiąca.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy