Pracownik stolarni- zakład produkcyjny mebli (możliwe zakwaterowanie)

O-W S.A.

Reguły , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma O-W S.A. zatrudni operatorów pił panelowych.

Osobę obowiązkową i precyzyjną.
Praca od zaraz.

Praca jednozmianowa pon-pt. 07:30-16:00

Tylko osoby nie palące.
Miejsce pracy:Reguły k/Pruszkowa.
Dogodny dojazd kolejką WKD.
Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz lub zgłosić się osobiście. Telefon do kierownika produkcji:662 282 200 .

OBCOKRAJOWCOM I BIUROM POŚREDNICTWA PRACY DZIĘKUJEMY
TYLKO LOKALNY RYNEK PRACOWNIKÓW

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez "O-W" S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma "O-W" S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Przanowskiego 83, 01-457 Warszawa, zwana dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, brak podania danych uniemożliwi przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego, podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 22 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy z późniejszymi zmianami, Pani/Pana dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, posiada Pani/Pan prawo do: żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia procesu rekrutacyjnego, nie dłużej jednak niż 3 miesiące od momentu ich przesłania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wymagania

Doświadczenie nie wymagane.

Prezentacja firmy

O-W" S.A. swoją działalność koncentruje wokół trzech powiązanych ze sobą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji