Pracownik/Stażysta w dziale sterowników PLC SIEMENS (m/k)

Trenkwalder

Wydawnicza 17, Łódź, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wydawnicza 17, Łódź
Obowiązki:
  • obsługa techniczna w dziale szkoleń SITRAIN,
  • wsparcie podczas prowadzenia szkoleń w dziale SIMATIC (TIA-Portal, STEP7, WinCC, Profinet, Profibus, Digital Enterprice),
  • przygotowywanie oraz organizacja niezbędnych rzeczy do prowadzenia kursu,
  • aktualizacja materiałów szkoleniowych oraz stanowisk dydaktycznych,
  • uczestnictwo w programach szkoleniowych (w kraju i za granicą) w celu podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania:
  • ostatni rok studiów lub absolwenci uczelni technicznych na kierunkach związanych z automatyką, mechatroniką, elektroniką lub energetyką,
  • mile widziana znajomość systemów sterowania i wizualizacji firmy SIEMENS,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych prezentacji,
  • umiejętność samokształcenia, komunikatywność oraz analityczne myślenie,
  • wysoki poziom autoprezentacji i umiejętność przekazywania wiedzy innym.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in. system kafeteryjny - karta Multisport, bilety do kina/teatru/koncerty, zakupy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe płatne dni wolne, karta lunchowa,
  • pracę w środowisku międzynarodowym.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy