Pracownik Sprzedaży – Doradca Klienta

ProBiotics Polska

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Bieżąca obsługa klientów indywidualnych i kluczowych (kasa fiskalna, fakturowanie, dokumenty magazynowe).
  • Pełnienie funkcji doradcy klienta, polegająca na przekazywaniu porad dotyczących stosowania wyrobów.
  • Reprezentowanie spółki w czasie targów oraz innych spotkań branżowych na terenie całego kraju.
  • Dbałość o przyjazne relacje z klientami i pozytywny wizerunek firmy.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szkolenia tematyczne podnoszące wiedzę z zakresu stosowania ProBiotechnologii.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie rodzinnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie – mile widziane kierunki: biotechnologia, rolnictwo, weterynaria, ochrona środowiska lub pokrewne.
  • Mile widziana znajomość problematyki rolnej, technologii upraw, wiedzy z zakresu hodowli bydła, wiedzy nt. zdrowego odżywiania.
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym ze sprzedażą (bieżącą obsługą klientów i organizowaniem administracyjnej strony funkcjonowania działu).
  • Mile widziana wiedza z zakresu sprzedaży bezpośredniej.
  • Znajomość obsługi programów MS Office (Excel, World), kasy fiskalnej i urządzeń biurowych.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność.

Prezentacja firmy

Firma z branży Probiotechnologii będąca wyłącznym dystrybutorem wyrobów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie