Pracownik sprzatający Kraków - z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej i zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Poszukujemy  kandydatów do pracy na stanowisku [racownika sprzątającego.

Miejsce pracy: Kraków ul. Kosocicka lub ul. Feliksa Wrobela

Godziny pracy: od pn do pt , godziny do ustalenia

Zapraszam do kontaktu pod 799 015 281

Zapraszam do aplikowania także osoby posiadające orzeczenia o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • terminowe płatności wynagrodzenia

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości w biurach i pomieszczeniach socjalnych
  • chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.