Pracownik Sekretariatu - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
Pracownik SekretariatuMiejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • zapewnienie sprawnego działania i organizacji biura Centrali (korespondencja, zamówienia artykułów biurowych)
  • przyjmowanie gości oraz obsługa sal konferencyjnych
  • obsługa telefoniczna sekretariatu
  • obsługa systemu elektronicznego obiegu dokumentów
  • koordynowanie programu BenefitSystems (karty MultiSport), w tym wsparcie dla użytkowników
  • bieżące wsparcie (wykonywanie innych zadań zleconych) Kierownika Biura Zarządu/ Zarządu/ innych działów Biura
  • organizacja podróży członków Zarządu oraz ich rozliczanie zgodnie z obowiązującą polityką podróży służbowych
  • zarządzanie flotą samochodową

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • ok. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz wszelkich urządzeń biurowych
  • dobra znajomość języka angielskiego- min. B1
  • szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w grupie
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • odpowiedzialność i wysoki poziom kultury osobistej
  • umiejętność planowania oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktury firmy
  • różnorodność zadań
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • jasny system premii
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.