Pracownik remontowo-wykończeniowy

HR SIGMA

Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • prace związane z wykończeniem wnętrz (gipsowanie, tapetowanie, malowanie, układanie płytek i glazury, układanie paneli, wymiana stolarki okienno-drzwiowej).

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka jakość wykonywanej pracy,
  • chęć do pracy,
  • dokładność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od 8 do 16 od poniedziałku do piątku (z możliwością pracy w sobotę),
  • dojazd do pracy,
  • ubrania robocze,
  • pracę w zgranym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA