Opis stanowiska pracy

Wprowadzanie danych do systemu, ich weryfikacja oraz sprawdzanie poprawności.
Planowanie, tworzenie raportów i sprawozdań.
Rozliczenia z NFZ, współpraca z firmami ubezpieczeniowymi
Praca w programie KS PPS i SZOI
Kontakt z Pacjentami

Wymagania

Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Excel, Word).
Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
Sumienność, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia, dyspozycyjność.

Dodatkowo :
Mile widziana znajomość KS PPS, SZOI
Obsługa kasy fiskalnej
Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się rehabilitacją leczniczą po urazach, urazach sportowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Inne