Pracownik recepcji - j. angielski B2 - Gdynia

pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • bieżąca obsługa recepcji,
  • dbanie o dostępność artykułów biurowych oraz spożywczych,
  • obsługa gości - organizacja pobytu,
  • prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej - również w j. angielskim,
  • nadzorowanie współpracy z firmami zewnętrznymi - catering, firma przewozowa,
  • organizacja podróży służbowych.

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego na poziomie minim. B2,
  • wysoka kultura osobista i zmysł organizacyjny,
  • komunikatywność, chęć do pracy, inicjatywa,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrdnienie za pośrednictwem Adecco na podstawie umowy zlecenie - z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00,
  • możliwość zdobycia doświadcznia w miedzynardowej korporacji.

Poleć naszą ofertę znajomym.

Rekrutacja prowadzona jest online.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Numer referencyjny: PRD/05/2020/GDA

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Praca dla studenta