Pracownik punktu informacyjnego w Galerii Handlowej

Dylczyk Art

Warszawa- Ursus, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Dylczyk Art. szuka dla swojego Klienta:

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus

Oferta pracy skierowana jest do osób, które zainteresowane są długoterminową pracą oraz rozwojem w dziedzinie obsługi Klienta.

Praca będzie wiązała się z następującymi umiejętnościami oraz obowiązkami:

  • udzielanie informacji z zakresu topografii sklepów Galerii
  • udzielanie informacji na pytania klientów
  • kompletowanie potrzebnych informacji dla klientów Galerii
  • sporządzanie raportów dotyczących realizowanych zadań
  • sprzedawanie kart podarunkowych
  • rozliczanie prowadzonej sprzedaży
  • dbanie o wizerunek Galerii

Jest to wymarzona praca dla osób, które:

  • działają w oparciu o sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie;
  • są mocno komunikatywne, pozytywnie nastawione do siebie, pracy, ludzi;
  • są samodzielne;
  • lubią swoje własne towarzystwo, a jednocześnie pracę z ludźmi i dla ludzi;
  • dbają o swój wizerunek i mają ochotę dbać o dobry wizerunek Klienta;
  • szukają stabilnej, w dobrych warunkach i atmosferze pracy na dłuższy okres czasu;
  • chciałyby rozwijać się w dziedzinie profesjonalnej obsługi klienta oraz etyki biznesowej.

Ważne w procesie rekrutacji mogą okazać się:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży - znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego (nie jest to warunek konieczny, chęć nauki jest najważniejsza);
  • obsługa programów biurowych (Word, Excel, Outlook);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego. W pracy gwarantujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o korzystne warunki finansowe;
  • pracę w spokojnej atmosferze;
  • możliwość korzystania z różnych form własnej edukacji między poszczególnymi zadaniami w pracy;
  • system motywacyjny;
  • możliwość szkolenia się w dziedzinie obsługi klienta i etyki biznesowej.

Rekrutacja będzie obejmować selekcję CV (można do CV dołączyć dodatkową formę autoprezentacji – szczególnie tzw. kompetencji miękkich) oraz spotkanie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa eventowa Dylczyk Art powstała w 2015 roku, w czasie którego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie