Pracownik produkcyjny (m/k) / Работник продукции (м/ж) (упаковщик)

Trenkwalder

Bolesławiec, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec
Information
Вакансия работника производства (упаковщик).

Средняя заработная плата на руки (нетто) составляет 2700 злотых в месяц.

Место работы: Болеславец.

Информация о предприятии: компания существует с 2015 года, занимается печатью на гаджетах и текстиле (тампонная печать и трафаретная печать).

Обязанности:
  • упаковка и распаковка продуктов.
Praca pracownik produkcji (pakowacz).

Przeciętne wynagrodzenie na rękę (netto) wynosi 2700 zł miesięcznie.

Miejsce pracy: Bolesławiec.

Informacje o przedsiębiorstwie: firma istnieje od 2015 roku, zajmuje się drukowaniem na gadżetach i tekstyliach (tampodruk i sitodruk).

Obowiązki:
  • pakowanie i rozpakowywanie produktów.

Требования к кандидатам:
  • наличие номера PESEL,
  • готовность работать в 2 смены (8-10 часов в день, 5-6 дней в неделю),
  • коммуникативный уровень знания польского языка (разговорный).
Wymagania dla kandydatów:
  • dostępność numeru PESEL,
  • gotowość do pracy na 2-zmiany (8-10 godzin dziennie, 5-6 dni w tygodniu),
  • komunikatywny poziom znajomości języka polskiego (konwersacyjny).

Мы предлагаем:
  • официальное трудоустройство, согласно польскому законодательству (Umowa o pracę),
  • гарантия выплаты заработной платы 10 числа каждого месяца.
  • заработная плата составляет: cтавка 3010 zł брутто в месяц + премия 5-15% + возможные дополнительные часы, (доплата 50% в будни + 100% по выходным), количество дополнительных часов зависит от объема заказов предприятия. Средняя заработная плата 2700 zł нетто в месяц.
Дополнительная информация:

Обязательное требование: прохождение собеседования на предприятии.

В связи с необходимостью оформить документы, после приезда, возможна задержка на несколько дней перед принятием на работу.

Вакансия без предоставления жилья

Oferujemy:
  • formalne zatrudnienie, zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia 10 dnia każdego miesiąca.
  • wynagrodzenie: stawka 3010 zł brutto miesięcznie + składka 5-15% + ewentualne dodatkowe godziny, (dopłata 50% w dni powszednie + 100% w weekendy), ilość dodatkowych godzin zależy od wielkości zamówień przedsiębiorstwa. Przeciętne wynagrodzenie 2700 zł netto miesięcznie.
Dodatkowe informacje:

Wymóg: przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej w przedsiębiorstwie.

Ze względu na konieczność załatwienia formalności, po przyjeździe możliwe jest opóźnienie o kilka dni przed podjęciem pracy.

Oferta pracy bez pośrednictwa pracy.

Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116, +48 728 357 970, +48 605 155 416, +48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy