Pracownik produkcyjno - montażowy

Asistwork Sp z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Co możemy powiedzieć o sobie ? AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Szukasz pracy od zaraz? Świetnie się składa! My ją dla Ciebie mamy!

Lokalizacja: Suchy Las
Stanowisko: Pracownik produkcyjno- montażowy

Obowiązki:
-podstawowe prace produkcyjno- montażowe
-prosta obsługa elektronarzędzi
-przycinanie materiału na wymiar, pakowanie

Oferujemy:
-umowa zlecenie
-stawka 18, 50 zł brutto/ h
-praca na zmianę poranną lub system 2- zmianowy

Wymagamy:
-dyspozycyjności do pracy zmianowej
-doświadczenia w pracy na produkcji lub magazynie

Prześlij nam swoje CV bądź zadzwoń pod nr: 887 773 855

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
18PLN - 18,5PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy