Pracownik produkcyjno-magazynowy

Asistwork Sp z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagamy:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym 4brygadowym (godziny pracy 6-14, 14-22, 22-6)
  • Braku przeciwwskazań do pracy w stojąco-chodzącej
  • Mile widziane doświadczenie na magazynie lub na produkcji
  • Sprawności fizycznej
  • Możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia w strukturach firmy po przepracowaniu 6 miesięcy
  • Wynagrodzenie miesięczne 4350 zł brutto
  • Premie frekwencyjno-wydajnościową do 400zł
  • Darmowe napoje
  • Odzież ochronną
  • Pracę na nowoczesnej hali produkcyjnej
  • Możliwość skorzystania z pakietów: ENEL MED. oraz PZU
  • Wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie bezpośrednio w firmie z przełożonym

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji