Opis stanowiska pracy

Tejbrant Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownika produkcji

Miejsce pracy: Wyszków

  • wykonywanie prac związanych z obróbką aluminium i stali,
  • wykonywanie prac związanych z montażem konstrukcji aluminiowych i stalowych tj. wiaty przystankowe,
  • realizacja planów produkcyjnych i magazynowych.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie w branży konstrukcji stalowych i/lub aluminiowych – mile widziane,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego- mile widziane,
  • umiejętności manualne,
  • uczciwość, rzetelność,
  • chęć do pracy i nauki, nabywania nowych umiejętności,
  • prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Tejbrant Polska Sp. z o.o., <br/>jeden z największych producentów wiat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji