Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Wykroty, Bolesławiec, Lubań
Obowiązki:
  • prace produkcyjne przy zgrzewaniu folii PVC,
  • wykonywanie projektu na podstawie przygotowanego rysunku,
  • praca w systemie 2-zmianowym,
  • przestrzeganie norm związanych z zachowaniem bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym,
  • predyspozycje do pracy fizycznej/produkcyjnej,
  • mile widziane (nie jest konieczne) doświadczenie w pracach produkcyjnych - dla osób nie posiadających doświadczenia nasz klient zapewnia szkolenia wdrożeniowe do stanowiska pracy.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawierana bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • stałe wynagrodzenie zasadnicze + premie uznaniowe,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (+ co druga sobota pracująca),
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, talony świąteczne).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy