Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • zdolności manualne, precyzja oraz spostrzegawczość

To oferujemy

  • miejsce pracy: ul. Żmigrodzka we Wrocławiu
  • stawka 25,60zł brutto/h + premia frekwencyjna 200 zł brutto + premia od realizacji za każdą przepracowaną godzinę do 825 zł brutto
  • system rekomendacji pracowniczych (700zł za polecenie pracownika, który przepracuje miesiąc)
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00- 6:00
  • możliwość przejścia bezpośrednio do firmy po okresie próbnym
  • darmowy transport pracowniczy na trasie Milicz - Wrocław (m.in Milicz, Zawonia, Trzebnica, Kryniczno, Ligota piękna)
  • komfortowe warunki pracy: nowoczesne park maszynowy, bliskość kantyny, swobodny dostęp do miejsc parkingowych
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • benefity: ubezpieczenie grupowe i dofinansowanie opieki medycznej w Luxmed

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy