Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta szukamy pracownika na produkcję.

Miejsce pracy - Stanisławów Pierwszy (woj. Mazowieckie)

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • sortowanie i pakowanie pieczywa do worków
  • kontrola jakości produkowanych komponentów
  • bieżące prace produkcyjne

Oczekujemy:

  • dostępności do pracy w systemie 4 zmianowym
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stawkę 17 zł brutto/H + premie
  • pracę na pełen etat od zaraz
  • zapewniony posiłek
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji