Opis stanowiska pracy

Firma SANPRO CONSULTING Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów produkujących materiały ogniotrwałe, osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce zlecenia:

Kraków (Kombinat)

Zakres obowiązków:

- obsługa pras i maszyn pod nadzorem osób upoważnionych,

- sortowanie kształtek na linii produkcyjnej,

- przygotowanie elementów do produkcji,

- wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.

Oferujemy:

- umowę o pracę - długo terminowana współpraca,

- premie motywacyjne,

- pracę w systemie 2-zmianowym lub 4-brygadowym,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

- predyspozycje do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej,

- dyspozycyjność do pracy zmianowej,

- duża motywacja do podjęcia pracy,

- punktualność, rzetelność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

Prezentacja firmy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – Arcel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy