PRACOWNIK PRODUKCJI

Enix Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Firma Enix to działający na rynku od roku 1990 lider branży grzewczej i producent grzejników dekoracyjnych. W związku ze zwiększaniem mocy produkcyjnych poszukujemy pracowników do naszej fabryki na terenie Krakowa.

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • praca na linii produkcji grzejników,
  • kontrola gotowych wyrobów.

Wymagania:

  • zmysł techniczny,
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • możliwość pracy w systemie 2 - zmianowym,
  • sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • część stałą wynagrodzenia oraz premiową,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • miejsce pracy: Kraków – dzielnica Rybitwy.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.