Працівник продукції /Pracownik produkcji

Trenkwalder

Kostrzyn, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kostrzyn
Працівник продукції

Місце роботи: Kostrzyn

Комнанія входить до складу міжнародної групи, що пропонує повний асортимент інноваційних продуктів і експертні знання для промисловості та торгових мереж в сфері виготовлення хлібобулочних, кондитерських і шоколадних виробів.

Обов’язки:
  • участь у процесі виробництва,
  • виконання завдань відповідно до виробничого плану,
  • дотримання належної якості вироблених товарів,
  • підтримка машин та обладнання,
  • заповнення виробничої документації,
  • підготовка та забезпечення товару до відправки.

Pracownik produkcji

Firma jest częścią międzynarodowej grupy, która oferuje pełną gamę innowacyjnych produktów i wiedzy eksperckiej dla przemysłu i sieci handlowych w zakresie produkcji wyrobów piekarniczych, cukierniczych i czekoladowych.

Obowiązki:
  • udział w procesie produkcji,
  • wykonywanie zadań zgodnie z planem produkcji,
  • przestrzeganie właściwej jakości wytwarzanych towarów,
  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • przygotowanie i zabezpieczenie towaru do wysyłki.

Вимагання:
  • мінімум повна середня освіта,
  • досвід роботи на виробництві (вітається в харчовій промисловості) або на складі,
  • гарна фізична форма,
  • наявність дозволу на обслуговування навантажувачів з UDT буде перевагою,
  • наявність санітарної книжки обов'язкова,
  • можливість працювати в системі 3 змін, або ж 4 бригад,
  • Кандидати на вакасію мають надати коротке CV.

Робоча система:
  • 3 зміни-сухе виробництво– 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00 з понеділка по п'ятницю. Під час кожної зміни 30 хвилин перерви.
  • Система 4 бригад-мокре виробництво-6:00-18: 00 / 18:00-6. Під час зміни є 2 перерви по 30 хвилин.
  • Графік роботи встановлюється на 3 місяці, переважно робота не випадає на святкові дні. Кожна 3 доба за статутом-понаднормова.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w produkcji (mile widziane w przemyśle spożywczym) lub w magazynie,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • posiadanie zezwolenia do obsługi wózków widłowych z UDT będzie atutem,
  • posiadanie książeczki zdrowia jest obowiązkowe,
  • możliwość pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym,
  • kandydaci na stanowisko muszą dostarczyć krótkie CV.

System operacyjny:
  • 3 zmiany - produkcja sucha – 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00 od poniedziałku do piątku. Podczas każdej zmiany 30 minut przerwy.
  • System 4 brygad - produkcja na mokro-6:00-18: 00/ 18:00-6:00. Podczas zmiany są 2 przerwy po 30 minut.
  • Harmonogram pracy jest ustalany na 3 miesiące, w zasadzie praca nie przypada na święta. Każda 3 doba zgodnie z regulaminem - nadgodziny.

Ми пропонуємо:
  • працевлаштування на офіційних умовах, згідно з польським законодавством (Umowa o prace tymczasowa),
  • можливість довготривалого працевлаштування,
  • привабливу зарплату, а також бонусну систему,
  • роботу в стабільній, процвітаючій організації в харчовій промисловості,
  • ставка 27 злотих брутто за працю в 3 змінній системі, 28 злотих брутто за працю в 4 бригадному режимі, доплата за працю вночі становить 20%,
  • виплата заробітної плати до 10 числа наступного місяця,
  • медичне страхування,
  • доїзд до місця роботи не передбачений,
  • постійну підтримку з боку компанії Trenkwalder.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na oficjalnych warunkach, zgodnie z polskim prawem (Umowa o dzieło tymczasowa),
  • możliwość długotrwałego zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się organizacji w przemyśle spożywczym,
  • stawka 27 zł brutto za pracę w systemie 3 zmianowym, 28 zł brutto za pracę w systemie 4 brygadowym, dopłata za pracę w nocy wynosi 20%,
  • wypłata wynagrodzenia do 10 dnia następnego miesiąca,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • dojazd do miejsca pracy nie jest przewidziany,
  • stałe wsparcie ze strony firmy Trenkwalder.

Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116, +48 728 357 970, +48 605 155 416, +48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy