Pracownik Produkcji

OTTO Work Force

Duchnów, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Duchnów

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży produkcyjnej pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

  • Masz doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych – mile widziane w kosmetyka/farmacja,
  • Posiadasz doświadczenie w ustawianiu maszyn,
  • Jesteś zaangażowanym i szybkim w działaniu pracownikiem
  • Posiadasz aktualną księżeczkę sanepidowską

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcyjnych,
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • Nadzorowanie przebiegu procesu produkcyjnego,
  • Dbanie o dobry stan maszyn, dokonywanie drobnych napraw.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na pełny etat,
  • Pracę w dużej, stabilnej firmie,
  • Wynagrodzenie na poziomie 20 zł brutto za godzinę,
  • Praca w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy