ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Błonie

Numer ref. PPR/018/MRY

Zadania:

  • Montowanie drobnych elementów medycznych
  • Kontrolowanie zmontowanych elementów
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie
  • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie
  • Praca siedząca
  • Przyjazna atmosfera i warunki zatrudnienia
  • Bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości
  • Dostęp do programu benefitów pracowniczych Manpower Premium
  • Możliwość z skorzystania programu rekomendacji pracowniczych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Komunikatywność
  • Dbałość o szczegóły
  • Sumienność i dokładność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials