Pracownik produkcji z podstawową znajomością języka niemieckiego

Matchmaker Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Matchmaker sp. z o.o. jest nowoczesną agencją pośrednictwa pracy, która oferuje kompleksowe wsparcie dla osób poszukujących pracy w Europie. Dzięki obszernej sieci połączeń i kontaktów biznesowych możemy zaproponować wiele atrakcyjnych ofert pracy w różnych krajach, przede wszystkim w Niemczech i Austrii.

Jesteśmy wpisani przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 29245.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Miejsce zatrudnienia: okolice Frankfurt nad Menem, Niemcy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Pomocnika produkcji z podstawową znajomością języka niemieckiego. Klient zajmuje się produkcją form szalunkowych.

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie- 14,50 brutto/h,

·        20 dni urlopu na rok,

·        darmowe zakwaterowanie w dobrym standardzie,

·        stabilne zatrudnienie,

·        opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania wyjazdu,

·        wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pomoc w kwestiach organizacyjnych związanych z wyjazdem.

Oczekiwania:

·        doświadczenie w branży produkcyjnej/ budowlanej,

·        znajomość j. niemieckiego na poziomie min.A2,

·        mile widziane auto na wyjazd - (dodatek 100 euro brutto/msc),

·        sprawność fizyczna

Obowiązki:

·        produkcja okrągłych form szalunkowych,

·        kompletowanie rur,

·        montaż – praca zgodnie opisem stanowiska.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego: 502 398 955

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.