Lakiernik samochodowy, bez znajomości języka niemieckiego, Niemcy

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • przygotowanie auta pod lakierowanie
  • nakładanie powłoki lakierniczej i suszenie

Wymagania

  • doświadczenie/ wykształcenie w zawodzie
  • chęć do pracy w nadgodzinach
  • mile widziany samochód na wyjazd

Oferujemy

  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • pracę jednozmianową w systemie 3 na 1
  • stawkę 13,50€ b/h + 45-50€ netto diety (za każdy pełny przepracowany dzień powyżej 7 godzin)

KRAZ 6760

Prezentacja firmy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Motoryzacja / Automotive