Pracownik produkcji z językiem francuskim

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Miejsce pracy: FRANCJA
POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW PRODUKCJI Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

ZADANIA:

  • przygotowywanie surowców do produkcji odżywek i suplementów diety
  • odmierzanie, zgodnie z instrukcją, odpowiednich ilości produktów do stworzenia właściwego suplementu

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka francuskiego (na poziomie min. B1) - WARUNEK KONIECZNY
  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej

OFERUJEMY:

  • polską umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie - ok. 1500 euro netto / msc za podstawowy czas pracy
  • zakwaterowanie
  • opiekę koordynatora
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo (w Euro lub złotówkach, zgodnie z preferencją pracownika)

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania).