Pracownik Produkcji w Zakładzie Energetycznym

Work Service S.A.

Warszawa,Mokotów, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Warszawa,Mokotów

OPIS STANOWISKA:

• Kontrolowanie bieżącej pracy podległych urządzeń, definiowanie usterek, wykonywanie drobnych konserwacji i napraw,

• Przygotowywanie urządzeń do remontu i uruchomienia po jego zakończeniu,

• Podejmowanie działań związanych z utrzymaniem sprawności urządzeń odpopielających,

• Obsługiwanie urządzenia do rozładunku i transportu paliw i substancji chemicznych,

• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji ruchowej,

• Samodzielne przygotowywanie próbki do analiz, zgodnie z wymaganiami procedur,

• Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie uprawnień.

WYMAGANIA:

• Preferowane wykształcenie średnie techniczne,

• Mile widziane 2-letnie doświadczenie zawodowe przy obsłudze urządzeń w przemyśle (m.in. branża energetyczna, mechaniczna),

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),

• Chęć podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych uprawnień,

• Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Zdobycie cennego doświadczenia, możliwość rozwoju oraz poszerzania kwalifikacji zawodowych,

• Pakiet dodatkowych świadczeń: m.in. dofinansowanie do karty miejskiej i podmiejskiej, indywidualne konto emerytalne, pakiet medyczny, dodatki rekreacyjno-sportowe, dodatki do wypoczynku,

• Miejsce pracy: Warszawa – Mokotów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.