Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Chęć do nauki i zaangażowanie
  • Doświadczenie na produkcji/magazynie będzie dodatkowym atutem jednak nie jest ono wymagane – wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4000 zł brutto miesięczne (3600 zł brutto podstawa + 400 zł brutto premia)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6:30-14:30 / 14:30-22:30
  • Wydłużoną przerwę wliczoną w czas pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy