Pracownik produkcji rozbiór/pakowanie/konfekcjonowanie mięsa

Zakłady Mięsne Zakrzewscy Dariusz Zakrzewski, Janusz Zakrzewski sp.j.

08-330 Kosów Lacki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakład zajmujący się przetwórstwem mięsnym zatrudni pracowników produkcji - pakowacz, rozbieracz wykrawacz

Obowiązki:

-wykrawanie elementów mięsnych wieprzowych
-przygotowywanie mięsa do dalszej obróbki
-układanie surowego mięsa w maszynie pakującej
-etykietowanie i pakowanie mięsa w folie lub kartony
-dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania

ukończone 18 lat
ważne badania sanitarno- epidemiologiczne

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Zakrzewscy Dariusz Zakrzewski, Janusz Zakrzewski sp.j. są... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji