Nowel Sp. z o.o.
NOWEL Sp. z o.o. jest rodzinną firmą. Przekazywana przez pokolenia pasja w tworzeniu pieczywa w połączeniu z fachową wiedzą pozwala na zastosowanie w naszych dwóch zakładach produkcyjnych nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Kluczowy dla rozwoju firmy jest ponad 300 osobowy zespół współpracowników, dzięki którym po oferowane przez nas pieczywo każdego dnia chętnie sięgają konsumenci w Polsce i zagranicą.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji/Pakowacz

Miejsce pracy: Legionowo, Michałów-Reginów

Naszym pracownikom oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe i terminowe wynagrodzenie,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość rozwoju w kierunki stanowiska Operatora Urządzenia,
  • darmowy transport pracowniczy z Płońska, Nowego Dworu Mazowieckiego, Zakroczymia, Czerwińska nad Wisłą, Nasielska, Pułtuska, Serocka.

Zadania:

Jako Pakowacz lub Pracownik Produkcji możesz być przydzielony do wykonywania jednej z następujących czynność:

  • • pakowanie pieczywa,
  • • odrzucanie wadliwego pieczywa,
  • • klejenie kartonów,
  • • układanie kartonów na paletach,
  • • przyklejanie etykiet,
  • • prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,
  • • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowość do ich wykonania),
  • sprawność fizyczna,
  • dokładność i skrupulatność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ruch ciągły),
  • mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej,
  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.