Pracownik produkcji – Pakowacz

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Masz doświadczenie w pracy na produkcji czy może chcesz je zdobyć?
Jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej?

Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy! Najważniejsze są dla nas Twoje chęci do pracy i zaangażowanie!

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i wysokie dodatki
  • Praca w systemie 3 zmian (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00)
  • Dobrze zorganizowany proces wdrożenia nowego pracownika - nikt nie jest rzucany na głęboką wodę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Realna możliwość kontynuowania współpracy bezpośrednio z naszym Klientem
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zadania:

  • Ciekawa praca - różnorodne zadania m.in. pakowanie asortymentu, wypiekanie danego pieczywa, obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych
  • Dbanie o jakość produktów
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, oraz urządzeń

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści PAKOWACZ pod numer podany w ogłoszeniu - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy