Pracownik produkcji/ Operator maszyn (K/M)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Miejsce pracy: Pruszków

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne zarobki: 24 zł brutto/h + premie
  • Premie za dyspozycyjność w weekendy (25% do godzin weekendowych)
  • Benefity
  • Bezpłatny dojazd: Radom, Grójec, Warka, Tarczyn, Białobrzegi
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia
  • Miejsce pracy: Stefanowo k. Wólki Kosowskiej

Wymagania:

  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowego
  • Zdolności manualne

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Operowanie maszynami produkcyjnymi za pomocą panelu sterowania
  • Dbanie o jakość produktów oraz stanowiska pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials