Pracownik produkcji - Moszna Parcela

OTTO Work Force

Pruszków, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Pruszków

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży produkcyjnej pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny
Miejsce pracy: Moszna Parcela

· Posiadasz umiejętności pracy w zespole
· Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie czterobrygadowym
· Jesteś dokładny w realizacji powierzonych zadań i obowiązków
· Cechuje Cię wysoka sprawność manualna
· Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji – będzie to Twój dodatkowy atut

Obowiązki:

· Obsługa wtryskarki
· Kontrola jakości produkowanych wyrobów
· Odbiór produktu z maszyny i pakowanie
· Oznakowanie i raportowanie wytworzonej produkcji

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową
- Stawkę godzinową 22 PLN brutto
- Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.