Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) rekrutuje i zatrudnia pracowników dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji-mieszalnia

Miejsce pracy: Czosnów
7055

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie składników do produkcji zgodnie z dokumentacją,
  • nadzór nad procesem produkcji,
  • raportowanie użytych składowych wg standardów firmy.

Wymagania:

  • posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • motywacja do pracy i zaangażowanie
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa zlecenie ze składkami ZUS (opłacane wszystkie składki: emerytalna, rentowa, zdrowotna, chorobowa)
  • Pracę w systemie zmianowym w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Opiekę medyczną oraz kartę MultiSport na bardzo preferencyjnych warunkach
  • Możliwość ubezpieczenia członków najbliższej rodziny

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv przez formularz

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji