Pracownik produkcji/Magazynier z UDT

Gi Group Poland S.A.

Olsztynek, warmińsko-mazurskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Olsztynek

Obecnie dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownika produkcji oraz Magazyniera
Praca dla kobiet i mężczyzn

Gwarantujemy dowóz do pracy dla osób z Nidzicy!

Obowiązki:
• Obsługa taśmy produkcyjnej
• Sortowanie owoców i warzyw
• Obsługa maszyn produkcyjnych
• Obsługa wózka widłowego (na stanowisku operatora wózka)

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
• Umowę o pracę
• Dojazd busem pracowniczym do pracy i z pracy dla osób z Nidzicy
• Liczne benefity (m.in.: darmowe napoje, paczki świąteczne, karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie Allianz)

Oczekiwania;
• Dyspozycyjność (praca w systemie trzyzmianowym)
• Zaangażowanie
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej szybkiego wyrobienia
• Uprawnień na wózki widłowe UDT (na stanowisku Magazyniera)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.