Pracownik produkcji / Magazynier UDT

Trenkwalder

Wykroty, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty
Opis stanowiska:
  • czyszczenie maszyn,
  • sprawdzanie i uzupełnianie stanu olejów i emulsji w maszynach,
  • kontrola stanów magazynowych, transport wewnętrzny produktów,
  • dokonywanie wymian: wkładów filtracyjnych, cieczy myjących, emulsji i olejów obróbczych, etc.,
  • obsługa wózka widłowego,
  • rozładunek towarów po przyjęciu na logistyce, transport wewnętrzny produktów,
  • współpraca z laborantem, pomoc w udostępnieniu chemii z magazynu chemicznego.

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT,
  • gotowość do pracy w systemie 1-zmianowym (06:00-14:00),
  • umiejętność dojazdu do pracy we własnym zakresie, osoba zmotoryzowana,
  • samodzielność, gotowość do nauki.

Oferujemy:
  • miejsce pracy: Wykroty,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u pracodawcy,
  • umowę na okres próbny, a później na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze: 4500 zł - 5000 zł brutto,
  • pakiet Luxmed i ubezpieczenie na życie za darmo,
  • pakiet sportowy Multisport w atrakcyjnej cenie,
  • dofinansowanie do wczasów pracowniczych i ich dzieci (do 18 roku życia),
  • dopłaty do biletów do kin, teatrów, koncertów, wystaw, imprez sportowo-rekreacyjnych,
  • dopłata do wyprawki szkolnej dla dzieci,
  • zapomogi rzeczowe/pieniężne dla osób dotkniętych wypadkami losowymi lub w trudnej sytuacji życiowej,
  • pożyczki mieszkaniowe,
  • paczki świąteczne dla dzieci,
  • premię kwartalną w wysokości 500 zł brutto.
Prosimy o przesłanie aktualnego CV. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Kontakt telefoniczny pod numerem 605 121 248.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy