Pracownik produkcji (m/k)/Оператор продукции (м/ж)

Trenkwalder

Bolesławiec, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec
Предприятие занимается производством ёмкостей из стекла для фармацевтических препаратов, биологически активных добавок, косметики и многих других применений.

Место работы: г. Болеславец

Обязанности:
  • поддержка производственных машин,
  • надзор за производственным процессом,
  • контроль выпускаемой продукции,
  • устранение дефектов.
Firma zajmuje się produkcją szklanych opakowania dla farmacji, suplementów diety, kosmetyków i wielu innych zastosowań.

Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • nadzór nad procesem produkcyjnym,
  • kontrola nad wytwarzanymi produktami,
  • usuwanie wad.

Требования к кандидатам:
  • готовность работать посменно (в три смены 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) по 4-х бригадному графику,
  • pабота 8 часов по 5/6 дней в неделю,
  • мануальные способности,
  • готовность работать в условиях высокой температуры,
  • знание польского языка не ниже среднего уровня.
Wymagania dla kandydatów:
  • gotowość do pracy na zmiany (na 3-zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) zgodnie z harmonogramem 4-brygadowym,
  • praca 8 godzin dziennie, po 5/6 dni w tygodniu,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w środowisku o wysokiej temperaturze,
  • znajomość języka polskiego na poziomie minimum średnim.

Мы предлагаем:
  • oфициальное трудоустройство согласно польскому законодательству Umowa o pracę,
  • заработная плата - ставка 2855 зл. брутто + доплаты: доплата за ночное время 34% (рассчитывается пропорционально дням), премия до 15% (рассчитывается пропорционально дням), дополнение для 4-х бригадной системы 425 зл. (оплачивается за рабочие дни, сокращается при отсутствии). Итого средняя заработная плата на данной позиции составляет 3100-3500 зл. нетто (чистыми),
  • бесплатное проживание либо до финансирование к зарплате в размере 300 злотых брутто,
  • медицинское страхование,
  • доступные цены на обеды в столовой,
  • гарантированная выплата з/п 10-го числа каждого месяца,
  • Постоянную поддержку координатора.
Oferujemy:
  • oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem - umowa o pracę,
  • stawkę 2855 zł brutto + dopłaty: dopłata za nocleg 34% (obliczana proporcjonalnie do dni), premia do 15% (obliczana proporcjonalnie do dni), dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym 425 zł (płatne za dni robocze, pomniejszany w przypadku nieobecności). Całkowite średnie wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi 3100-3500 zł netto,
  • bezpłatne zakwaterowanie lub dofinansowanie do wynagrodzenia w wysokości 300 zł brutto,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • przystępne ceny obiadów w stołówce,
  • gwarantowana wypłata do 10. dnia każdego miesiąca,
  • stałe wsparcie koordynatora.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116, +48 728 357 970, +48 605 155 416, +48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy