Pracownik produkcji kosmetyków sypkich/ Kraków, Azory

małopolskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Obsługa pras oraz mieszalników przy produkcji kosmetyków sypkich
  • Mieszanie składników wykorzystywanych w produkcji
  • Ważenie i przygotowanie surowców
  • Dbanie o stanowisko pracy
  • Prace porządkowe

  • Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Jesteś osobą skrupulatną i dokładną
  • Posiadasz dogodny dojazd w okolicę Azorów

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 16 zł brutto/h
  • Zatrudnienie od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00/14:00-22:00)
  • Odzież roboczą
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie, która cieszy się dobrą opinią wśród pracowników

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Inne , Praca Praca na produkcji , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna