Pracownik produkcji - Kajetany

DPKL

Kajetany, mazowieckie

Jesteśmy zespołem osób, które pracują z pasją. Zadania wykonujemy rzetelnie i dbamy o jakość naszej pracy. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, cały czas pogłębiamy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie doboru pracowników.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kajetany

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta – producenta oświetlenia samochodowego - poszukuje kandydatów na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Kajetany (powiat pruszkowski)

Czas pracy: 2 zmiany 6-14, 14-22 (poniedziałek-piątek)

Zakres obowiązków:

Montaż oświetlenia samochodowego ( podświetlenia, kierunkowskazów , lamp stopu, halogenów)

Montaż elementów plastikowych (atrap, listew)

Przygotowanie materiałów , półproduktów do montażu

Obsługa urządzeń stanowiskowych ( lutownica , wkrętarka, śrubokręt, urządzenie do wciskania blaszek, wiertarka)

Obsługa prasy hydraulicznej

Obsługa zgrzewarki ultradźwiękowej

Sprawdzanie jakości produkowanych detali

Drukowanie etykiet dla klienta

Wprowadzanie danych do komputera

Wymagania:

Wykształcenie: zawodowe/średnie

Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,

Sprawności manualne potrzebne do montażu

Dobry wzrok lub praca w szkłach korekcyjnych jeśli są wymagane

Komunikatywność oraz dobra organizacja czasu pracy,

Umiejętność pracy w grupie,

Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej, zaangażowanie,

Otwartość na nową wiedzę,

Klient Oferuje:

bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

wynagrodzenie 2500 zł netto na 1 miesięcznym okresie próbnym, następnie 2700 zł netto - do negocjacji w przypadku większego doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

Informujemy, że: administratorem Pana/i danych osobowych zawartych w

przekazanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych będzie Nasz

Klient ; Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych

na podstawie wyrażonej przez Pana/ią zgody (art. 6 ust. 1 pkt a) RODO);

odbiorcą Pana/i danych osobowych będzie Pani Katarzyna Łasiewicka,

prowadząca działalność gospodarczą pod firmą DPKL Katarzyna Łasiewicka z

siedzibą w Warszawie przy ul. Rembielińskiej 20/230, 03-352 Warszawa;

posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania,

usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia

danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; posiada Pan/i

prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z

prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej

cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody prosimy przesłać drogą

elektroniczną na adres: biuro(MAŁPKA)dpkl.pl ma Pan/i prawo wniesienia

skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/i, iż

przetwarzanie danych osobowych Pana/i dotyczących narusza przepisy

prawa; podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia

udziału w procesie rekrutacji; Pańskie dane zostaną usunięte po

zakończeniu procesu rekrutacji, chyba że wyrazi Pan/i zgodę na

przetwarzanie danych osobowych także w celu przyszłych rekrutacji. W

takiej sytuacji Pańskie dane zostaną usunięte po upływie 3 lat od ich

otrzymania; W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu

przyszłych rekrutacji administratorem Pana/i danych będzie Katarzyna

Łasiewicka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą DPKL Katarzyna

Łasiewicka z siedzibą w Warszawie przy ul. Rembielińskiej 20/230, 03-352

Warszawa; W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu

przyszłych rekrutacji odbiorcami Pana/i danych będą podmioty, które

zlecą Administratorowi Danych przeprowadzenie rekrutacji w celu

poszukiwania dla nich pracownika lub współpracownika o kwalifikacjach,

które Pan/i potencjalnie posiada.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.