Pracownik produkcji elementów metalowych

Asistwork Sp z o.o.

Poznań, Swarzędz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagamy:

  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym
  • Motywacji do pracy i nauki – wszystkiego Cię nauczymy
  • Świetnie jeśli jesteś ,,złotą rączką" i masz umiejętności manualne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 27,70 zł brutto w oparciu o umowę zlecenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym 6:00-14:00; 14:00-22:00
  • Możliwość pracy w soboty dla zainteresowanych
  • Pełne wdrożenie - brak doświadczenia nie jest przeszkodą

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy